• Tetiana Rudkoska

  Bu programa katıldığım için çok mutluyum. Hem Türkiye’de bulunmak hem yeni arkadaşlar edinmek Benim için çok iyi bir fırsat oldu. Fakat bu program gerçekten çok verimli geçiyor. Bakanlığımıza ve ekibe çok teşekkür ederim. Biz burada bir aile olduk ve inanılmaz güzel projeler çıkaracağız.

 • Emirhan Yelkuvan

  Programa gelmeden önce var olan önyargılarım programa giriş yaptıktan hemen sonra kırıldı. Çok güzel yemekler çıkıyor. Her öğün et yiyoruz. Yemekten sonra ekler yiyoruz. Her şey için teşekkür ederim.

 • Aslı Nil Durdu

  Çok mutluyum programda yer aldığım için. Gençlik ve Spor Bakanlığı’na teşekkür ederim. Gruplara ayrıldık ve proje yapıyoruz. Tasarım yapmaya çalışıyorum. Burada oluğum için, yeni insanlarla tanıştığım için çok mutluyum. Burada projeyi organize eden kişilerle de bir arada olmaktan çok mutluyum. Her şey için teşekkür ederim.

 • Beyza Nur Taş

  Programa gelmeden önce iletişim alanında uzman kişilerle bir araya geleceğimiz söylendi. Şu an birçok alanda önemli kişilerle buluştuk. Burada 6 gruba ayrıldık. Her grubun ayrı projesi var. Burada olmaktan mutluyum. Hem benim takımım hem de diğer gruplardaki arkadaşlarımız çok emek verdik, güzel projeler ürettik ve çok emek verdik. Burada olmaktan çok mutluyum. Emeği geçen herkese çok teşekkür ederim.

 • Ayşe Naz Şahingül

  Bu programa iyi ki gelmişim. Proje üretiyoruz ve projeyi geliştiriyoruz, çalışıyoruz. Projenin hayata geçirilmesini çok istiyorum. Programda alanımda uzman, ünlü birçok isimle tanıştım ve çok şey öğrendim. Gençlik ve Spor Bakanlığına çok teşekkür ederim böyle bir proje gerçekleştirdiği için.

 • Bora Süt

  Genç Merkür programı içerisinde medya sektöründe uzman kişiler tarafından yapılan oturumlar ile birçok bilgi ve fikir edindim. Edindiğim arkadaşlıklar sayesinde takım halinde yeni projeler üzerine çalışıyoruz ve yaptığımız projeler ile kendimizi geliştiriyoruz.

 • Can Işıker

  Programa katıldığım için çok mutluyum. Büyük vizyon aşılayan bir program oldu. Gelen herkes bizim ufkumuzu açtı. Güzel bir sosyal ortam var. Güzel arkadaşlıklar kuruldu. Bizimle ilgilenen herkes gerçek anlamda bizimle çok ilgili. Herkese çok teşekkür ederim.

 • Derya Koçboğa

  Programa katılmanın CV’me büyük etkisi olacağını inandığım için başvurdum. Buraya geldik ve alanında popüler, büyük işler başarmış uzman kişileri dinleme fırsatımız oldu. Bizimle tecrübelerini paylaştılar. Bu durum, bizim sektöre hazırlanmamız için önemli bir şey. Gruplara ayrıldık ve bir ajans kurarak projelerimizi yapma fırsatı bulduk. Programın bizler için büyük bir tecrübe olduğunu düşünüyorum.

 • Ege Kara

  Programa gelirken, programdan öğrenmek istediğim gelecekteki kariyerimde kendimi nerede bulmak istediğimdi. Program sayesinde bu hedeflerimi daha iyi görebilme imkanı buldum. Program hoşuma gitti.

 • Elifnur Gökmenoğlu

  Genç Merkür programı benim için büyük bir deneyim oldu. Henüz birinci sınıf olduğum için iletişim meslekleri hakkında çok bilgim yoktu. Burası bana güzel bilgiler sağladı. Çok yeni şeyler öğrendim. Bakanlığa böyle projeleri desteklediği için teşekkür ediyorum.

 • Emre Demirci

  Ben böyle bir şey görmedim. Ne diye soracak olursanız. Ben böyle mükemmel yöneticiler daha önce görmedim. Burada evimizde olmamız gerektiği söylendi. Öyle hissetmemizi söylediler ve böyle hissetmemiz için herkes elinden geleni yaptı. Ne zaman bir problemimiz olsa rahatlıkla söyledik ve abi, abla gibi yaklaştılar. Sorun çözülmeden peşini bırakmadılar. Öte yandan konuşmacılar mükemmel.

  Gerçekten beni 20-30 kat yukarı taşıdı bu program. Ayrıca çok eğlendim. Yeni yeni insanlar tanıdım. İyi ki Genç Merkür yapılmış.

 • Emre Yılmaz

  Bu programda bulunmaktan çok mutluyum. Hem sektör alanında, hem sosyalleşme konusunda büyük fayda sağladı. Aynı bölüm ve fakültede okuyan öğrenciler, gelen konuşmacılar kendi kulvarlarında başarılılar ve anlattıkları bilgilerin hepsi not almaya değer bilgiler. Burada olmaktan, Genç Merkür’ün bir parçası olmaktan oldukça mutluyum.

 • Halil Baş

  Bu program çok eğlenceli geçiyor. Katılan tüm konuşmacılar gerçekten alanında çok deneyimliler. Farklı üniversitelerden farklı insanlarla tanışma fırsatı buldum. Arkadaşlarım da gerçekten çok eğlenceli ve donanımlı. Hepsinden çok farklı şeyler öğrendim. Öğrendiklerimi kariyerimde ve meslek hayatımda kullanabileceğimi düşünüyorum. Herkese teşekkür ederim.

 • Aleyna Karatosun

  Genç Merkür gerçekten çok dolu ve verimli oldu bizim için. Katıldığım ilk programı. Alanımla, iletişimcilerle ilgili olması beni çok mutlu etti. Gelen konuşmacılar bizlere çok güzel yol gösterdi ve alan hakkında çok güzel bilgiler verdiler. Gençlik ve Spor Bakanlığına teşekkür ederim program için. Konaklama, yemek her şey çok güzeldi. Hiçbir sorun yaşamadık. Emeği geçen herkese çok teşekkür ederim.

 • Muhammet Furkan Taşmaz

  Programa geldiğimde çok zengin içerikler gördüm. İletişim, dijital pazarlama vb. alanlarda çok farklı içerikler karşıladı. Hepsini dinledim, istifade ettim ve notlarımı aldım. Konuşmacılarla gidip bizzat konuştum. Çok güzel spor etkinlikleri, müzik etkinlikleri yapıldı. Hem eğlendik, hem öğrendik. Çok güzel bir deneyim oldu bizim için. Gelen konuşmacılara birebir soru sorma imkanı oldu. Henüz mesleğe başlamamış olsak da fikirlerini alarak neyi yapmamız gerektiği kadar neyi yapmak istemediğimizi de öğrenmiş olduk. Bu programı düzenleyen Bakanlığımıza ve ekibe çok teşekkür ederim.

 • Şevval Çelikten

  Programa katılarak kendimi geliştireceğimi ve bana bir şeyler katacağını düşündüm. Bir iletişim bilimci olarak Gençlik ve Spor Bakanlığı’nın bizlere neler hazırladığını merak ettim ve incelemek istedim. Bu programda oldukça güzel şeyler öğrendim. Bazı alanlarda eksiklerimin olduğunu ve nasıl geliştireceğimin farkına vardım.

 • Mehmet Emin Duran

  Programa gelirken beklentim yüksekti ama bu kadar yükseğini beklemiyordum. Sektörün önemli isimlerinden eğitimler aldık. Bu imkanı sağladığı için Gençlik ve Spor Bakanlığı’na teşekkürlerimi sunuyorum.

 • Hasan Bakır

  Genç Merkür iletişim fakültesi öğrencileri için gerçekten büyük bir fırsat. Alanında uzman, büyük başarılara imza atmış kişilerin hayat hikayelerine şahit oluyoruz ve onların yönlendirmesiyle biz de hayatımıza yön veriyoruz.

 • Fatma Nur Güneş

  Genç Merkür’e geldiğim için çok mutluyum. Merkür’e gelerek hem geleceğin iletişimcilerinin nasıl bir alanda çalışabileceğini ve nasıl bir farkındalık kazanabileceğini öğrendim. Herkese teşekkür ederim.

 • Sinem Kulabaş

  Gençlik ve Spor Bakanlığı’nın düzenlemiş olduğu Genç Merkür’de olduğum için çok mutluyum. Burada harika dakikalar geçiyor, her gün farklı bilgiler öğreniyoruz. Gelen konuşmacılar bizimle interaktif bir şekilde iletişim kuruyor ve sorduğumuz tüm soruları tüm içtenlikleriyle cevap veriyorlar. İnşallah seneye yine programa gelirim ve harika anılarıma yenilerini ekleyebilirim.

 • Merve Al

  Genç Merkür’e gelirken çok büyük bir beklentim yoktu. Fakat buraya geldikten sonra fikrim tamamen değişti. Alanında uzman ve başarılı kişiler geldi. Yemek ve sosyal faaliyet bakımından da bizi besleyen bir program oldu. Herkese çok teşekkür ederim.

 • Rana Büyüktaş

  Genç Merkür’de olduğum için çok mutluyum. Yeni insanlar tanıdım ve yararlı eğitimler aldım. Yeni bir proje çıkarıyoruz ortaya. Herkese teşekkür ederim.

 • Şefik Talha Öztürk

  Gençlik ve Spor Bakanlığına bu programı düzenlediği için çok teşekkür ederim. Burada arkadaşlarım, hocalarım, çalışanlar ve konuşmacılar hepsi inanılmaz bir ekip var. Onlara ve tekrar Bakanımız Sayın Kasapoğlu’na çok teşekkür ediyorum.

 • Şevval Yılmaz

  Bu programdan gerçekten çok memnunum. Alanında bilgili ve donanımlı kişilerden eğitimler alıyoruz. Grup oluşturduk. Oluşturduğumuz gruplarla projeler üretiyoruz. Grupta farklı nitelikte insanlar olduğu için birbirimize farklı şeyler katabiliyoruz, bu da en eğlenceli kısımlarından bir tanesi. Farklı alanlardan öğrencilerle arkadaş olabilmek programın en güzel kısımlarından birisi. Bu programdan sonra da herkesin birbiriyle iletişim halinde olacağına inanıyorum. Hepimiz iyi birer arkadaş olduk.

 • Zeynep Başsoy

  Burada çok şey öğrendim. Ekip çok tatlıydı. Gelen konuşmacılar çok iyiydi. Yemek çok lezzetliydi. Çok mutluyum bu yüzden. Kendime çok şey kattım ve çok fazla bilgi öğrendim. Burada olmaktan çok mutluyum.

 • Gökçe Gökçe

  Genç Merkür’e katıldığımda çok iyi bir ekip karşıladı bizi. Çok güzel eğitimler aldık. Piyasadan insanlar geldi. Çok güzel eğitimler verdiler. Burada olduğum için çok mutluyum. Çok güzel bir programdı. Aşırı eğlendik. Katılmak isteyen tüm iletişimcilere tavsiye ediyorum.

 • Muhammet Aziz Başaran

  Genç Merkür’de kendimi bulduğumu, yeni meslekler yeni profesyonellikler bulduğumu ve kendimi geliştirdiğime inanıyorum. Bakanımıza ve Bakanlığımıza bize böyle bir fırsat sunduğu için çok müteşekkirim.

 • Yusuf Tunahan Sipahi

  Genç Merkür’e geldiğim için çok mutluyum. Program boyunca alanında uzman birçok konuşmacıyla tanışma fırsatı buldum. Onlardan güzel şeyler öğrendim. Emeği geçen herkese çok teşekkür ederim.

 • Murat Can Demirci

  Burada birçok iletişimciyle bir araya gelip ileride daha donanımlı bir iletişimci olmaya aday olduk. Herkese çok teşekkür ederim.